تبلیغات
نقاشی ساختمان شیراز - رنگ در طراحی داخلی
 
درباره وبلاگ


اجرای و رنگ آمیزی.رنگهای پلاستیک. روغنی. اکریلیک رنگ بدون بو .بلکا پوششهای سلولزی.اجرای مولتی کالر صد در صد قابل شستشو . کاغذ دیواری. پتینه کاری. رنگ آمیزی انواع درهای چوبی و فلزات .اجرای پوشش های صنعتی اپوکسی و کف پوش یک پارچه وبام سبز. اجرای رنگهای فوری مخصوص چوب سیلرکیلر. نیم پلی استر. تمام پلی استر پولیشی و ایستاده.اجرای رنگها و رزینهای نما بر روی انواع سنگ و بتن و سیمان.واتر پروف کردن نما آب بندی و ایزولاسیون رطوبتی استخر رنگ و تمامی حوضچه های اب صد در صد تضمینی .اجرای کنتکس و رولکس. اجرای رنگهای دکوراتیو جوتن مگنوم.پروفایل دکور.هریتیج.تکس اولترا.استکوانتیکا.لیدی.گلیز. رنگ آمیزی با رنگهای خوشنام جوتن و ناسیونال وکاپارل . انواع پوششهای ضد زنگ برای اسکلت ساختمان و اپوکسی و غیره.اجرای رنگهای ضد حریق و غیره میباشد... آماده ارائه خدمات به انواع شرکتها نهادها بیمارستان ها شهر داری ها وغیره در اسرع وقت و با کمترین هزینه میباشد
شماره تماس 09171152606
علی شهریاری

مدیر وبلاگ : علی شهریاری
نویسندگان
برچسبها
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
عینک ریبنعینک آفتابی
فروشگاه ساعت مچی مردانه فروشگاه ساعت مچی مردانه href="http://efanet.ir" title="طراحی سایت ارزان" target="_blank">طراحی سایت ارزان
دانلود آهنگ جدید - . گن لاغری مردانه نقاشی ساختمان شیراز رنگ امیزی ساختمان شیراز جوتن - شیراز
نقاشی ساختمان شیراز
اجراء رنگهای اکریلیک پلاستیک کنیتکس بلکا مولتی کالر اپوکسی شیراز
رنگ در طراحی داخلی

افراد مختلف به رنگ های خاصی تمایل نشان می دهند. استفاده از این تمایل اشخاص به عنوان وسیله ای برای تشخیص شخصیت آنها موضوع بحث انگیزی است، چرا که افراد با یکدیگر تفاوت دارند. هر یک از ما خصوصیات شخصی خاص خود را داریم و احساساتمان را به سبک و سیاق خاص خود بیان می کنیم. در جهان نمی توان دو نفر را یافت که در ابراز احساساتشان پیرو شیوه یکسانی باشند. از طرف دیگر احساسات افراد به طرق مختلف قابل تضعیف و تحریک است و مثلا با تغییر محیط ای که در آن زندگی می کنند، به سبب الگوهای روانشناسی به نتایج بهتری در ایجاد شادابی، صمیمیت، آرامش افراد خانواده دست یافت.

ویژگی های خیابان و کوچه ای که خانه ما قرار دارد، ترکیب حجمی، نورگیری، تقسیم بندی فضاهای داخلی، مبلمان داخلی، نحوه رنگ بندی و حتی مقیاس به کار رفته همه و همه به عنوان فاکتورهای مهمی برای تعریف یک مسکن مناسب عمل می کنند. ویژگی های فرهنگی، نوع روابط خانوادگی و حریم های اجتماعی و غیره از جمله عواملی هستند که نیاز های روحی و جسمانی ساکنین را تعریف می کنند و وظیفه یک طراح داخلی است که تعاملی محکم بین موارد یاد شده با جنبه های عملکردی فضا، برقرار سازد.

رنگ عاملی مهم در طراحی فضا:
رنگ ها می توانند به شیوه های مختلف تاثیراتی بنیادین در زندگی بر جای گذارند که از جمله مهم ترین آنها می توان به تاثیر آنها بر احساسات اشاره کرد. جهانی که انسان در آن زندگی می کند، متشکل از هزاران رنگ و تونالیته های مختلفی است که موجودات و اشیا را برای ما جذاب تر و حتی به گونه ای معنوی، عمیق تر نشان می دهند. هر کدام به سبب ویژگی های شیمیایی و روانشناسانه ای که دارا هستند، منبع مهمی از انرژی، در جهت فزونی سلامت و نشاط روح و روان در انسان ها به شمار می روند. جهانی تک رنگ، با تونالیته های محدودی را با طبیعت اطراف خویش مقایسه کنید و یا خود ساکن شهری سیاه و سفید بدانید، بدون هیچ کنتراستی و هیجانی. معنای زندگی تغییر یافته و سردی و مردگی بر همه جا حاکم می شود. فضایی بی روح و عاری از هر جنب و جوشی که تشنه جرعه ای رنگ است.

رنگ در طراحی شهری

مساله رنگ به سبب تاثیرات مهم روانشناسانه اش، در مقوله شهر و فضاهای معماری امری مهم به شمار می رود؛ تا بدانجا که تخصصی با عنوان رنگ بندی و رنگ شناسی فضاهای شهری در بین هنرمندان مطرح شده است. هماهنگی در رنگ مثل هماهنگی در نت های موسیقی است و از اهمیت ویژه ای در ایجاد هارمونی مناسب و چشم نواز به مانند قطعه موسیقی برخوردار است. برای رسیدن به اهدافی همچون کارکرد مناسب، زیبایی بصری، هارمونی فضایی، و تأثیر محیطی و روانی مؤثر و مثبت در طراحی داخلی، مستلزم استفاده هماهنگ، منسجم، معنی‎دار و زیبا از عناصر طراحی است.

در یک طرح مطلوب همه عناصر و اجزاء در نسبت به تاثیرات کیفی و معنایی که به فضا اعمال می کنند در ارتباطی تنگاتنگ با هم قرار دارند. بر این اساس، موفقیت هر طرح بستگی کامل به چگونگی ترکیب عناصر و الگوهای سه‎بعدی فضا دارد. تجربه سالیان دراز کار با رنگ ثابت کرده است که رنگ ها نیز مثل انسان ها، از جهات مختلف با یکدیگر مرتبط اند و سلیقه ها و صفات مشترکی دارند و یا برعکس ناهموان و متضاد یکدیگرند. شاید تصور كنید كه نارنجی و سرخ متضاد همند، در حالی كه در دایره رنگ كنار هم قرار می گیرند و دارای هارمونی هستند. خریدن یك دایره رنگ، كه در آن نحوه ارتباط رنگ ها و چیدمان آنها و رنگ های مكمل مشخص شده است و در اكثر فروشگاه های لوازم هنری وجود دارد، با ارزش است تا قبل از خریدن زرد گریپ فوروتی و سبز زیتونی برای رنگ كردن اتاق خواب، نگاهی به آن بیندازیم.

نور در طراحی داخلی

رنگ بندی اتاق ها و استفاده از مصالحی که بتواند خصوصیات رنگی و بافت مورد نظر ما را برآورده سازد بسیار مهم و در عین حال قدرت اعمال نفوذ بر تغییرات کالبدی فضا را نیز داراست؛ کارهایی که برای تعدیل و تقسیم بندی دیواره های رنگی انجام می گیرند می تواند به عنوان ایده ای برای تعیین کالبد فیزیکی فضای نیز عمل کند و جنبه های کاربردی طراحی را با معیارهای زیباشناختی همراه سازیم. به عنوان مثال مساله روشنایی و استفاده از نور طبیعی در طراحی یک اتاق بسیار مهم است ولی نحوه کنترل نور، انتخاب رنگ و مصالحی که نور را از خود عبور می دهند به خلاقیت و قدرت طراح در ایجاد هماهنگی که وی بین کارکرد روشنایی اتاق و مطلوبیت فضا بستگی دارد.

استفاده از چرخه رنگ، روشی مطمئن برای یافتن رنگ های متناسب با رنگ مورد نظر ماست. چرخه رنگ متشکل از دوازده رنگ است که سه رنگ قرمز، زرد و آبی در آن رنگ های اولیه و رنگ های میان آنها به عنوان رنگ های ثانویه شناخته می شوند. هر رنگ در این چرخه می تواند با رنگ های کناری خود که رنگ های هم خانواده اش محسوب می شوند و همچنین رنگ مقابلش که رنگ مکمل آن است به خوبی ترکیب شده نتیجه ای زیبا و موزون بیافریند. استفاده از رنگ های هم خانواده که در چرخه رنگ در کنار هم قرار گرفته و به اصطلاح همسایه هستند ترکیبی ملایم و هماهنگ را ایجاد می کند که نگاه بیننده را به راحتی از یکی به دیگری رهنمون می شود. استفاده از یک رنگ با میزان کمی از رنگ مکمل آن چنانچه به درستی و در اندازه های صحیح صورت گرفته باشد نتیجه ای درخشان و چشمگیر می آفریند و بر جذابیت مجموعه رنگی حاضر می افزاید و مانع غالب شدن کامل یک رنگ بر فضای اتاق می شود.

چنین عواملی در انتخاب رنگ برای بناها، دکوراسیون داخلی و مبلمان فضا، رویکرد های مختلفی را در طراحی ایجاد می کند. رنگ یکی از عوامل تعیین کنند سبک و سیاقی است که بدان طریق با محیط پیرامون خود ارتباط بر قرار می کنیم و بیشتر از هر عامل مستقل دیگری می تواند فضای کسالت بار و یکنواخت اطراف را به مکانی روح بخش مبدل سازد. عوض کردن رنگ دیوار ها می تواند بیش از تغییر مبلمان یا حتی ساختار یک اتاق، نتایج چشم گیری به بار آورد. تا كنون خانه های بسیاری به رنگ بژ و كرمی و تنالیته های آن رنگ آمیزی شده اند و رنگ استاندارد معمول برای خانه های جدید مگنولیایی است اما باید تصور نمود که در شرایط مختلف اجتماعی و به خصوص اقلیمی، چگونه باید از این رنگ ها استفاده کرد و یا دیوار هایی به رنگ های ملایم و نامحسوس مثل استخوانی، برای زندگی كردن بسیار مناسبند؛ اما ایجاد كنتراست در آنها با انتخاب رنگ های خاص در لوازم جانبی منزل و روكش ها و رومبلی ها باعث روح بخشی به فضا می شود.

برای آنکه بتوانیم ارتباطی درست میان طبیعت خود با دکوراسیون داخلی خانه برقرار سازیم، باید بیاموزیم که ترس از متفاوت بودن با سایرین را از خود برانیم؛ مشکلی که امروزه بسیار با آن در گیریم و بسیاری از طراحی های معماری و داخلی را تحت الشعاع قرار می دهد. نمی توان در جامعه ای سیاه و سفید، تفکری رنگی داشت و فردایی بهتر را تصور کرد. غالبا خود را در حصاری از رنگ هایی به تحمیل عرف و جامعه «معقول» و «بی روح» و بی رمق قرار می دهیم، رنگ هایی که مانع از بروز احساسات و نمایان شدن خود واقعی ما می گردد.به منظور کمک برای ایجاد فضایی مطلوب و دلنشین در محیط زندگی خود و بهره گیری هر چه بهتر از رنگ ها، لازم است اطلاعات گسترده تری درباره ارتباطات فردی خویش با رنگ ها نایل شویم و مواردی را درک کنیم که علاقه مندی یا بیزاری به رنگ های خاص را در مورد ما آشکار می سازد. با بذل توجه بیشتر به قدرت رنگ ها در خانه های خود ممکن است از آنچه به واسطه این کار نمایان می شود به شکلی خوشایند یا ناخوشایند غرق حیرت شویم. رسیدن به ترکیب رنگ مناسب در اتاق، لباس و یا هر مورد دیگر، نه فقط جلب توجه می کند که حالتی از اطمینان و آرامش را نیز القا می کند.

کار موثر با رنگ بیش از همه به تحریک حس خلاقیت نیازمند است. به دست آوردن یک ترکیب رنگ مناسب که درست با منظور و هدف فرد، منطبق باشد خود به نوعی «آفرینش» محسوب می شود.

برای به دست آوردن چیدمانی مناسب از رنگ ها در فضاهای داخلی گام های اولیه زیر ضروری است:

1- به کاربردن رنگ در فضاها و یا مبلمانی ساده معمولا نیازمند مهارت زیاد و گران قیمت نیست. یک طراح معماری خوب می تواند بسیاری از نیاز های محرک روانی با استفاده از مطالبی که گفته شد و اندکی خلاقیت در جهت رفاه مصرف کنند گان به کار گیرد؛ مخصوصابه وسیله گوناگونی و اجتناب از تک رنگ بودن.
2- یگ رنگ اصلی که سخن گوی پر قدرتی برای بیان آن مطلب باشد، پیدا کنید.
3- رنگ های دیگری که در اطراف آن می چینید، باید در هماهنگی کامل باشد.
4- آنگاه به عنوان یک رهبر طرح وارد شده و این بار سلیقه هنری خود را در چیدن این ابزار های فنی دخالت دهید. 1- آن مطلبی را که با زبان رنگ می خواهید به بیننده بگویید در اندیشه خود آماده داشته باشید.


نوع مطلب : رنگ ها و کاربردها، 
برچسب ها : نقاشی ساختمان شیراز،
لینک های مرتبط :


سه شنبه 26 خرداد 1394 :: نویسنده : علی شهریاری
نظرات ()
پنجشنبه 25 مرداد 1397 01:22 ق.ظ
I wasn't allowed to pierce anything, apart from to get a
second gap in each ear, so I totes rocked those magnetic nostril rings once I was 13.
پنجشنبه 25 مرداد 1397 12:13 ق.ظ
I am at present exploring the world of purchasing costume
jewellery and promoting at flea markets for greater than half the price.
Don't resell on eBay!!!
پنجشنبه 25 مرداد 1397 12:02 ق.ظ
Yes, before Netflix, house movie rentals had been king, and Blockbuster Video ruled on high.
چهارشنبه 24 مرداد 1397 11:15 ب.ظ
Positively. So is many documentaries.
چهارشنبه 24 مرداد 1397 10:20 ب.ظ
<a href="http://www.pageboypictures.com/canadagoosewholesale_en/canada-goose-victoria-parka-measurements-quiz">canada goose victoria parka measurements quiz</a><a href="http://www.pageboypictures.com/coachclearance_en/coach-poppy-colorful-bag-quilt">coach poppy colorful bag quilt</a><a href="http://www.pageboypictures.com/coachdiscount_en/coach-poppy-purses-for-sale-amazon">coach poppy purses for sale amazon</a><a href="http://www.pageboypictures.com/coachfactory_en/coach-borough-bag-loganberry-township">coach borough bag loganberry township</a>
nike free women womens orange http://www.specialtphotography.com/zapatosonline_en/nike-free-women-womens-orange
چهارشنبه 24 مرداد 1397 09:58 ب.ظ
Ahaa, its good discussion about this piece of writing at this place at this weblog, I have read all that, so
now me also commenting here.
چهارشنبه 24 مرداد 1397 08:19 ب.ظ
<a href="http://www.coverixx.com/nike-dunk-red-shoesv">nike dunk red</a>,<a href="http://www.camsttore.com/nike-air-max-neon-orange-shoesv">nike air max neon orange</a>,<a href="http://www.carzuae.com/nike-mercurial-vapor-talaria-ii-shoesv">nike mercurial vapor talaria ii</a>,<a href="http://www.eiconstrutora.com/air-jordan-9-retro-black-varsity-red-dark-charcoal-kit-shoesv">air jordan 9 retro black varsity red dark charcoal kit</a>,<a href="http://www.blackandjules.com/nike-shox-deliver-blue-silver-shoesv">nike shox deliver blue silver</a>,<a href="http://www.dealdragonads.com/adidas-porsche-design-sort-shoesv">adidas porsche design sort</a>,<a href="http://www.houzall.com/adidas-damian-lillard-rose-shoesv">adidas damian lillard rose</a>,<a href="http://www.finkoin.com/nike-mens-mercurial-superfly-fg-football-boots-shoesv">nike mens mercurial superfly fg football boots</a>
nike air max tn army green http://www.chescombank.com/nike-air-max-tn-army-green-shoesv
شنبه 20 مرداد 1397 09:09 ب.ظ
<a href="http://www.vchomesearch.com/nfloutlet_en/75-andrus-peat-jerseys-near-me">75 andrus peat jerseys near me</a><a href="http://www.vchomesearch.com/nflsale_en/9-ivan-provorov-jersey-ave">9 ivan provorov jersey ave</a><a href="http://www.vchomesearch.com/nflwholesale_en/0-emmanuel-mudiay-jersey-manufacturers">0 emmanuel mudiay jersey manufacturers</a><a href="http://www.vchomesearch.com/northfaceclearance_en/north-face-womens-denali-jacket-coupons-walmart">north face womens denali jacket coupons walmart</a>
2012 new nfl jerseys washington redskins 91 ryan kerrigan lights out black elite jerseys w 80th patch http://www.wowjuicy.com/nflonline_en/2012-new-nfl-jerseys-washington-redskins-91-ryan-kerrigan-lights-out-black-elite-jerseys-w-80th-patch
چهارشنبه 17 مرداد 1397 11:34 ق.ظ
<a href="http://www.johnwittpsychotherapy.com/northfaceclearance_en/the-north-face-end-clothing-instagram">the north face end clothing instagram</a><a href="http://www.johnwittpsychotherapy.com/northfacediscount_en/rei-north-face-3in1-jacket-nordstrom">rei north face 3in1 jacket nordstrom</a><a href="http://www.johnwittpsychotherapy.com/northfacefactory_en/womens-north-face-windstopper-jacket-for-sale-texas">womens north face windstopper jacket for sale texas</a><a href="http://www.johnwittpsychotherapy.com/northfaceonline_en/north-face-recco-jacket-firearms-now">north face recco jacket firearms now</a>
womens north face fast drying jackets home depot schedule http://www.makinggreenfaster.com/northfaceonline_en/womens-north-face-fast-drying-jackets-home-depot-schedule
سه شنبه 16 مرداد 1397 09:55 ق.ظ
<a href="http://www.siragon.net/nike-air-force-1-downtown-qs-brazil-shoesv">nike air force 1 downtown qs brazil</a>,<a href="http://www.voilahalla.net/barefoot-ride-womens-nike-free-4.0-v3-shoesv">barefoot ride womens nike free 4.0 v3</a>,<a href="http://www.pizzablitzmd.net/nike-air-max-lunar-90-br-hot-lava-shoesv">nike air max lunar 90 br hot lava</a>,<a href="http://www.allstudentshuttles.net/womens-nike-shox-deliver-black-pink-shoesv">womens nike shox deliver black pink</a>,<a href="http://www.apocoplay.net/nike-air-max-97-purple-zone-shoesv">nike air max 97 purple zone</a>,<a href="http://www.solotes.net/nike-air-max-camo-atmos-shoesv">nike air max camo atmos</a>,<a href="http://www.doresdecabeca.net/nike-blazer-low-iii-negro-blanco-shoesv">nike blazer low iii negro blanco</a>,<a href="http://www.ascential.net/mens-adidas-springblade-drive-2.0-green-shoesv">mens adidas springblade drive 2.0 green</a>
womens adidas zx 700 gold http://www.litpower.net/womens-adidas-zx-700-gold-shoesv
سه شنبه 16 مرداد 1397 07:31 ق.ظ
<a href="http://www.melissadavisphoto.com/northfacefactory_en/north-face-coats-infants">north face coats infants</a><a href="http://www.melissadavisphoto.com/northfaceonline_en/north-face-hyvent-jacket-warranty-extension">north face hyvent jacket warranty extension</a><a href="http://www.melissadavisphoto.com/northfaceoutlet_en/the-north-face-fast-drying-jackets-qb-zoo">the north face fast drying jackets qb zoo</a><a href="http://www.melissadavisphoto.com/northfacesale_en/north-face-gore-tex-jacket-summit-series-north-face">north face gore tex jacket summit series north face</a>
discount ray ban rb2132 matte black http://www.marylandmalinois.com/sunglassesdiscount_en/discount-ray-ban-rb2132-matte-black
چهارشنبه 10 مرداد 1397 12:29 ق.ظ
<a href="http://www.mountpleasantcanningfactory.com/trainerswholesale_it/nike-dunk-cmft-sizing">nike dunk cmft sizing</a><a href="http://www.mountpleasantcanningfactory.com/trainerswholesale_no/under-armour-clutchfit-drive-gr%c3%b8nn-energy-balls">under armour clutchfit drive gr酶nn energy balls</a><a href="http://www.mountpleasantcanningfactory.com/uggclearance_en/ugg-1888-for-sale-pa">ugg 1888 for sale pa</a><a href="http://www.mountpleasantcanningfactory.com/uggdiscount_en/ugg-classic-tall-boots-cheap-trick">ugg classic tall boots cheap trick</a>
pandora ms. handbag bead charms twotone low price for sale http://www.luxuryblogsnetwork.com/pandorafactory_en/pandora-ms.-handbag-bead-charms-twotone-low-price-for-sale
جمعه 5 مرداد 1397 04:51 ب.ظ
<a href="http://www.lainescouturedecor.com/pandoradiscount_en/pandora-charms-memory-of-dad-for-sale">pandora charms memory of dad for sale</a><a href="http://www.lainescouturedecor.com/pandorafactory_en/pandora-shimmering-sentiments-with-clear-cz-charm">pandora shimmering sentiments with clear cz charm</a><a href="http://www.lainescouturedecor.com/pandoraonline_en/wholesale-pandora-dainty-bow-moments-silver-bangle">wholesale pandora dainty bow moments silver bangle</a><a href="http://www.lainescouturedecor.com/pandoraoutlet_en/pandora-disney-dream-with-14k-charm-for-cheap">pandora disney dream with 14k charm for cheap</a>
nordstrom canada goose solaris quest http://www.stopfibronow.com/canadagoosesale_en/nordstrom-canada-goose-solaris-quest
جمعه 5 مرداد 1397 04:35 ب.ظ
<a href="http://www.eponviagens.com/air-jordan-1-high-top-3-shoesv">air jordan 1 high top 3</a>,<a href="http://www.hickorkmaz.com/damänner-nike-internationalist-rosa-grau-shoesv">damänner nike internationalist rosa grau</a>,<a href="http://www.etasme.com/air-max-95-essential-noir-shoesv">air max 95 essential noir</a>,<a href="http://www.gincise.com/nike-flyknit-racer-neutral-shoesv">nike flyknit racer neutral</a>,<a href="http://www.astrokasa.com/nike-air-force-1-black-gray-dark-shoesv">nike air force 1 black gray dark</a>,<a href="http://www.gofishbaits.com/nike-air-max-95-vintage-shoesv">nike air max 95 vintage</a>
womens air jordan 1 yellow http://www.gahamboduong.com/womens-air-jordan-1-yellow-shoesv
پنجشنبه 4 مرداد 1397 09:00 ق.ظ
<a href="http://www.orchard-retreat.com/cheap-shoes/nike-air-max-90-size-3">nike air max 90 size 3</a><a href="http://www.orchard-retreat.com/cheap-sneakers/nike-foamposite-tianjin-buy">nike foamposite tianjin buy</a><a href="http://www.orchard-retreat.com/cheap-store/mens-nike-air-rejuven8-mule-green-orange">mens nike air rejuven8 mule green orange</a><a href="http://www.orchard-retreat.com/cheap-trainers/reebok-zig-high-tops-download">reebok zig high tops download</a>
air max lunar 1 orange direct http://www.masseriaabaterisi.com/release-date/air-max-lunar-1-orange-direct
چهارشنبه 3 مرداد 1397 02:04 ب.ظ
<a href="http://www.edcarley.com/adidas-zx-600-photo-1-9-shoesm">adidas zx 600 photo 1 9</a>,<a href="http://www.thisisflair.com/nike-air-huarache-run-ultra-mens-shoesm">nike air huarache run ultra mens</a>,<a href="http://www.conduongmoi.com/cant-wait-to-try-these-on-nike-air-zoom-structure-18-shoesm">cant wait to try these on nike air zoom structure 18</a>,<a href="http://www.fundamentech.com/adidas-originals-superstar-womens-shoesm">adidas originals superstar womens</a>,<a href="http://www.gowavelength.com/3-nike-air-force-1-duckboot-dark-loden-shoesm">3 nike air force 1 duckboot dark loden</a>,<a href="http://www.chairmanlau.com/adidas-ultra-boost-laufschuh-white-multicolor-shoesm">adidas ultra boost laufschuh white multicolor</a>,<a href="http://www.beautyphica.com/new-asics-onitsuka-tiger-mexico-66-lauta-mens-shoes-brown-gold-shoesm">new asics onitsuka tiger mexico 66 lauta mens shoes brown gold</a>,<a href="http://www.peacefulrage.com/nike-and-nike-lunar-terra-arktos-mens-footwear-photograph-shoesm">nike and nike lunar terra arktos mens footwear photograph</a>
zach lavine nike hyperdunk 2015 low dunk contest http://www.techlimha.com/zach-lavine-nike-hyperdunk-2015-low-dunk-contest-shoesm
چهارشنبه 3 مرداد 1397 12:12 ق.ظ
<a href="http://www.pwjj8u3z.com/nike-zoom-pegasus-32-australia-shoesv">nike zoom pegasus 32 australia</a>,<a href="http://www.oz834rgf.com/nike-air-huarache-blue-black-shoesv">nike air huarache blue black</a>,<a href="http://www.pbryuvvg.com/air-max-97-3m-shoesv">air max 97 3m</a>,<a href="http://www.ppfbfq42.com/nike-air-max-zero-shoesv">nike air max zero</a>,<a href="http://www.5m9w6ysn.com/adidas-superstar-kaufen-amazon-shoesv">adidas superstar kaufen amazon</a>,<a href="http://www.wo90dhgd.com/nike-air-max-tn-sort-rød-orange-gradient-shoesv">nike air max tn sort rød orange gradient</a>,<a href="http://www.x6dbypaf.com/concepts-x-nike-dunk-sb-lobster-shoesv">concepts x nike dunk sb lobster</a>,<a href="http://www.xb7fksnt.com/mens-nike-internationalist-pink-yellow-shoesv">mens nike internationalist pink yellow</a>
mens air jordan reveal http://www.9zoqzpyg.com/mens-air-jordan-reveal-shoesv
سه شنبه 2 مرداد 1397 11:56 ب.ظ
<a href="http://www.livingstonmihomesforsale.com/cheap/asics-gel-noosa-tri-9-road-running-shoes-womens-quilt">asics gel noosa tri 9 road running shoes womens quilt</a><a href="http://www.livingstonmihomesforsale.com/cheapest-shoes/nike-dunk-hi-wedge-black">nike dunk hi wedge black</a><a href="http://www.livingstonmihomesforsale.com/content/kobe-8-red-and-blue-quilt">kobe 8 red and blue quilt</a><a href="http://www.livingstonmihomesforsale.com/cyber-monday/adidas-nmd-runner-blue-knight">adidas nmd runner blue knight</a>
adidas superstar black limited edition http://www.themoneyprojects.com/best-sneakers/adidas-superstar-black-limited-edition
سه شنبه 2 مرداد 1397 01:53 ق.ظ
<a href="http://www.blissardanimation.com/best-online-store/nike-sb-stefan-janoski-max-midnight-blue-video">nike sb stefan janoski max midnight blue video</a><a href="http://www.blissardanimation.com/best-shoes/flyknit-trainer-squadron-blue-and-white">flyknit trainer squadron blue and white</a><a href="http://www.blissardanimation.com/best-sneakers/adidas-predator-absolado-metal-studs">adidas predator absolado metal studs</a><a href="http://www.blissardanimation.com/best-store/nike-air-max-90-black-with-white-dots">nike air max 90 black with white dots</a>
adidas superstar bape x undefeated http://www.guarderiawestgarden.com/soccor-shoes/adidas-superstar-bape-x-undefeated
پنجشنبه 28 تیر 1397 01:18 ب.ظ
<a href="http://www.76yfbkug.com/new-balance-999-pink-blue-shoesv">new balance 999 pink blue</a>,<a href="http://www.y7dbpccn.com/nike-kobe-9-low-black-red-shoesv">nike kobe 9 low black red</a>,<a href="http://www.z574shnx.com/nike-air-max-camo-collection-kaufen-shoesv">nike air max camo collection kaufen</a>,<a href="http://www.l4ohbay4.com/nike-kyrie-2-limited-shoesv">nike kyrie 2 limited</a>,<a href="http://www.bq1fidt1.com/air-jordan-xxxi-shoesv">air jordan xxxi</a>,<a href="http://www.7a91rwgo.com/nike-mercurial-vapor-xi-fg-gris-bleu-noir-shoesv">nike mercurial vapor xi fg gris bleu noir</a>,<a href="http://www.ds432gxe.com/adidas-nmd-runner-blanco-shoesv">adidas nmd runner blanco</a>,<a href="http://www.h8yuex60.com/adidas-zx-flux-orange-black-shoesv">adidas zx flux orange black</a>
[url=http://www.f509ceic.com/nike-internationalist-orange-silber-shoesv]nike internationalist orange silber[/url]
چهارشنبه 27 تیر 1397 10:27 ب.ظ
<a href="http://www.peauzdetentepro-sgl.com/mkonline_en/michael-kors-2016-tote-urban">michael kors 2016 tote urban</a><a href="http://www.peauzdetentepro-sgl.com/mkoutlet_en/michael-kors-satchel-mini-van">michael kors satchel mini van</a><a href="http://www.peauzdetentepro-sgl.com/mksale_en/mk-crossbody-selma-yamaha-jet">mk crossbody selma yamaha jet</a><a href="http://www.peauzdetentepro-sgl.com/mkwholesale_en/michael-kors-hobo-bag-tan-queens">michael kors hobo bag tan queens</a>
youth new nfl san francisco 49ers 7 colin kaepernick black lights out elite with farewell season candlestick park 42th patch jerseys http://www.kubikvoicesolutions.com/nfloutlet_en/youth-new-nfl-san-francisco-49ers-7-colin-kaepernick-black-lights-out-elite-with-farewell-season-candlestick-park-42th-patch-jerseys
یکشنبه 24 تیر 1397 01:49 ب.ظ
<a href="http://www.macrackmount.com/nike-air-force-1-black-sail-shoesv">nike air force 1 black sail</a>,<a href="http://www.newcovenantny.com/nike-air-force-1-flyknit-srbija-shoesv">nike air force 1 flyknit srbija</a>,<a href="http://www.operamandarin.com/nike-air-max-lunar-1-br-shoesv">nike air max lunar 1 br</a>,<a href="http://www.dblynx.com/nike-air-max-1-white-grey-black-shoesv">nike air max 1 white grey black</a>,<a href="http://www.mucahityilmaz.com/mens-nike-air-presto-red-gold-shoesv">mens nike air presto red gold</a>,<a href="http://www.maxibymaxi.com/kyrie-zapatos-nike.com-shoesv">kyrie zapatos nike.com</a>,<a href="http://www.medyumgalip.com/nike-air-max-reflective-with-flash-shoesv">nike air max reflective with flash</a>,<a href="http://www.rumimiami.com/nike-air-max-1-white-shoesv">nike air max 1 white</a>
nike sb stefan janoski max unisexe blanc http://www.klimafeuer.com/nike-sb-stefan-janoski-max-unisexe-blanc-shoesv
پنجشنبه 21 تیر 1397 06:59 ق.ظ
<a href="http://www.2cxikp05.com/air-max-tn-3-shoesv">air max tn 3</a>,<a href="http://www.brng84c3.com/jordan-6-cigar-lace-locks-shoesv">jordan 6 cigar lace locks</a>,<a href="http://www.9f24rp10.com/adidas-stan-smith-gold-orange-shoesv">adidas stan smith gold orange</a>,<a href="http://www.oz834rgf.com/nike-blazer-sb-azure-shoesv">nike blazer sb azure</a>,<a href="http://www.033wdp36.com/buty-nike-zoom-kobe-vii-game-royal-shoesv">buty nike zoom kobe vii game royal</a>,<a href="http://www.qo8c01ke.com/nike-flyknit-lunar-3-bleu-shoesv">nike flyknit lunar 3 bleu</a>,<a href="http://www.yzdmnx48.com/nike-dunk-high-custom-v-for-vendetta-negro-blanco-shoesv">nike dunk high custom v for vendetta negro blanco</a>,<a href="http://www.a5ckyuq3.com/red-grey-mens-asics-gel-kayano-20-shoes-shoesv">red grey mens asics gel kayano 20 shoes</a>
r2g427lp http://www.r2g427lp.com/
شنبه 16 تیر 1397 06:41 ب.ظ
<a href="http://www.838u78fz.com/nike-air-max-95-junior-black-man-shoesv">nike air max 95 junior black man</a>,<a href="http://www.u418reen.com/jordan-eclipse-grey-white-solid-white-shoesv">jordan eclipse grey white solid white</a>,<a href="http://www.iik13si3.com/air-max-90-lime-green-and-grey-shoesv">air max 90 lime green and grey</a>,<a href="http://www.nfabag21.com/nike-air-mag-lebron-shoesv">nike air mag lebron</a>,<a href="http://www.ghyez348.com/nike-blazer-white-blue-shoesv">nike blazer white blue</a>,<a href="http://www.e324tzub.com/nike-air-force-1-low-suede-burgundy-shoesv">nike air force 1 low suede burgundy</a>,<a href="http://www.ia085owq.com/red-pink-womens-nike-internationalist-shoes-shoesv">red pink womens nike internationalist shoes</a>,<a href="http://www.bll696gw.com/nike-air-jordan-13-retro-red-and-black-shoesv">nike air jordan 13 retro red and black</a>
1yk6hs47 http://www.1yk6hs47.com/
سه شنبه 12 تیر 1397 05:52 ب.ظ
<a href="http://www.febrsjsq.com/air-jordan-3-x-nike-zoom-vapor-shoesv">air jordan 3 x nike zoom vapor</a>,<a href="http://www.hdwi748u.com/nike-air-max-bw-green-gold-shoesv">nike air max bw green gold</a>,<a href="http://www.99exyoex.com/nike-air-force-180-pump-kaufen-shoesv">nike air force 180 pump kaufen</a>,<a href="http://www.ou5cxgy0.com/nike-cortez-blue-dark-blue-white-shoesv">nike cortez blue dark blue white</a>,<a href="http://www.xq2wj553.com/air-jordan-31-carolina-shoesv">air jordan 31 carolina</a>,<a href="http://www.svmn5v0b.com/nike-air-force-1-flyknit-low-wine-shoesv">nike air force 1 flyknit low wine</a>,<a href="http://www.640q0gnd.com/nike-lebron-soldier-10-white-purple-shoesv">nike lebron soldier 10 white purple</a>,<a href="http://www.0hsq1t69.com/mizuno-wave-prophecy-3-sky-blue-shoesv">mizuno wave prophecy 3 sky blue</a>
9992ulhr http://www.9992ulhr.com/
چهارشنبه 6 تیر 1397 09:40 ق.ظ
<a href="http://www.dschocolate.com/nike-air-presto-ultra-flyknit-uncaged-shoesv">nike air presto ultra flyknit uncaged</a>,<a href="http://www.cruisersdiner.com/nike-air-max-flyknit-blue-shoesv">nike air max flyknit blue</a>,<a href="http://www.ationix.com/hommes-nike-air-max-tn-jaune-bleu-shoesv">hommes nike air max tn jaune bleu</a>,<a href="http://www.afrikose.com/nike-huarache-utility-blanco-shoesv">nike huarache utility blanco</a>,<a href="http://www.homeodiscount.com/nike-dunk-sb-wolf-grey-shoesv">nike dunk sb wolf grey</a>,<a href="http://www.hulyatosun.com/adidas-zx-flux-blue-green-shoesv">adidas zx flux blue green</a>
nike free 2 red 2 on foot http://www.aztradph.com/nike-free-2-red-2-on-foot-shoesv
سه شنبه 29 خرداد 1397 04:15 ق.ظ
<a href="http://www.cv9uzx13.com/supra-bleeker-black-shoesv">supra bleeker black</a>,<a href="http://www.sjkrsnkj.com/reebok-jetfuse-black-shoesv">reebok jetfuse black</a>,<a href="http://www.hdwi748u.com/nike-lunar-winter-boots-shoesv">nike lunar winter boots</a>,<a href="http://www.r33plfry.com/nike-cortez-classic-og-nylon-qs-2013-navy-white-shoesv">nike cortez classic og nylon qs 2013 navy white</a>,<a href="http://www.bm067skf.com/asics-gel-noosa-tri-7-womens-neon-pink-coral-shoes-shoesv">asics gel noosa tri 7 womens neon pink coral shoes</a>,<a href="http://www.jc994clo.com/nike-blazer-hi-suede-vintage-black-gold-scale-print-shoesv">nike blazer hi suede vintage black gold scale print</a>,<a href="http://www.2pdyrpwy.com/air-jordan-retro-7-womens-white-pink-shoesv">air jordan retro 7 womens white pink</a>,<a href="http://www.27ekv1k5.com/nike-kobe-11-elite-low-black-and-white-shoesv">nike kobe 11 elite low black and white</a>
96hsmdlv http://www.96hsmdlv.com/
جمعه 25 خرداد 1397 02:44 ق.ظ
<a href="http://www.phoenixvillecontractor.com/northfacewholesale_en/north-face-denali-jacket-toddler-parts">north face denali jacket toddler parts</a><a href="http://www.phoenixvillecontractor.com/pandoraclearance_en/discount-pandora-earrings-wings">discount pandora earrings wings</a><a href="http://www.phoenixvillecontractor.com/pandoradiscount_en/where-to-buy-pandora-beads-in-bulk">where to buy pandora beads in bulk</a><a href="http://www.phoenixvillecontractor.com/pandorafactory_en/discount-pandora-beads-hilton-head-island">discount pandora beads hilton head island</a>
discount oakley gascan flag http://www.kellysanfordhorsemanship.com/sunglassesoutlet_en/discount-oakley-gascan-flag
پنجشنبه 17 خرداد 1397 01:13 ق.ظ
<a href="http://www.wac-tour.com/sunglassessale_en/oakley-twoface-navy-chrome-for-sale">oakley twoface navy chrome for sale</a><a href="http://www.wac-tour.com/sunglasseswholesale_en/wholesale-oakley-oil-rig-matte-gray-frame-gray-lens">wholesale oakley oil rig matte gray frame gray lens</a><a href="http://www.wac-tour.com/trainersdiscount_de/air-jordan-cp3-v-for-verkauf-near-me">air jordan cp3 v for verkauf near me</a><a href="http://www.wac-tour.com/trainersdiscount_dk/nike-lunarepic-low-flyknit-himmelbl%c3%a5-guld">nike lunarepic low flyknit himmelbl氓 guld</a>
ray ban rb3026 aviator silver mirror w3277 for sale http://www.vitamin-cca.com/sunglassesdiscount_en/ray-ban-rb3026-aviator-silver-mirror-w3277-for-sale
چهارشنبه 16 خرداد 1397 04:40 ق.ظ
<a href="http://www.bebekhikayesi.com/nike-air-max-2017.5-black-white-shoesv">nike air max 2017.5 black white</a>,<a href="http://www.ibluecard.com/nike-zoom-all-out-flyknit-shoesv">nike zoom all out flyknit</a>,<a href="http://www.budskab.com/nike-air-max-tailwind-2-womens-shoesv">nike air max tailwind 2 womens</a>,<a href="http://www.divatrendies.com/womens-nike-shox-current-yellow-pink-shoesv">womens nike shox current yellow pink</a>,<a href="http://www.footprintsrv.com/nike-air-max-zero-oatmeal-binary-blue-si-simple-shoesv">nike air max zero oatmeal binary blue si simple</a>,<a href="http://www.hebinomichi.com/adidas-harden-vol-1-grey-volume-shoesv">adidas harden vol 1 grey volume</a>
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30