تبلیغات
نقاشی ساختمان شیراز - رنگ در طراحی داخلی
 
درباره وبلاگ


اجرای و رنگ آمیزی.رنگهای پلاستیک. روغنی. اکریلیک رنگ بدون بو .بلکا پوششهای سلولزی.اجرای مولتی کالر صد در صد قابل شستشو . کاغذ دیواری. پتینه کاری. رنگ آمیزی انواع درهای چوبی و فلزات .اجرای پوشش های صنعتی اپوکسی و کف پوش یک پارچه وبام سبز. اجرای رنگهای فوری مخصوص چوب سیلرکیلر. نیم پلی استر. تمام پلی استر پولیشی و ایستاده.اجرای رنگها و رزینهای نما بر روی انواع سنگ و بتن و سیمان.واتر پروف کردن نما آب بندی و ایزولاسیون رطوبتی استخر رنگ و تمامی حوضچه های اب صد در صد تضمینی .اجرای کنتکس و رولکس. اجرای رنگهای دکوراتیو جوتن مگنوم.پروفایل دکور.هریتیج.تکس اولترا.استکوانتیکا.لیدی.گلیز. رنگ آمیزی با رنگهای خوشنام جوتن و ناسیونال وکاپارل . انواع پوششهای ضد زنگ برای اسکلت ساختمان و اپوکسی و غیره.اجرای رنگهای ضد حریق و غیره میباشد... آماده ارائه خدمات به انواع شرکتها نهادها بیمارستان ها شهر داری ها وغیره در اسرع وقت و با کمترین هزینه میباشد
شماره تماس 09171152606
علی شهریاری

مدیر وبلاگ : علی شهریاری
نویسندگان
برچسبها
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
عینک ریبنعینک آفتابی
فروشگاه ساعت مچی مردانه فروشگاه ساعت مچی مردانه href="http://efanet.ir" title="طراحی سایت ارزان" target="_blank">طراحی سایت ارزان
دانلود آهنگ جدید - . گن لاغری مردانه نقاشی ساختمان شیراز رنگ امیزی ساختمان شیراز جوتن - شیراز
نقاشی ساختمان شیراز
اجراء رنگهای اکریلیک پلاستیک کنیتکس بلکا مولتی کالر اپوکسی شیراز
رنگ در طراحی داخلی

افراد مختلف به رنگ های خاصی تمایل نشان می دهند. استفاده از این تمایل اشخاص به عنوان وسیله ای برای تشخیص شخصیت آنها موضوع بحث انگیزی است، چرا که افراد با یکدیگر تفاوت دارند. هر یک از ما خصوصیات شخصی خاص خود را داریم و احساساتمان را به سبک و سیاق خاص خود بیان می کنیم. در جهان نمی توان دو نفر را یافت که در ابراز احساساتشان پیرو شیوه یکسانی باشند. از طرف دیگر احساسات افراد به طرق مختلف قابل تضعیف و تحریک است و مثلا با تغییر محیط ای که در آن زندگی می کنند، به سبب الگوهای روانشناسی به نتایج بهتری در ایجاد شادابی، صمیمیت، آرامش افراد خانواده دست یافت.

ویژگی های خیابان و کوچه ای که خانه ما قرار دارد، ترکیب حجمی، نورگیری، تقسیم بندی فضاهای داخلی، مبلمان داخلی، نحوه رنگ بندی و حتی مقیاس به کار رفته همه و همه به عنوان فاکتورهای مهمی برای تعریف یک مسکن مناسب عمل می کنند. ویژگی های فرهنگی، نوع روابط خانوادگی و حریم های اجتماعی و غیره از جمله عواملی هستند که نیاز های روحی و جسمانی ساکنین را تعریف می کنند و وظیفه یک طراح داخلی است که تعاملی محکم بین موارد یاد شده با جنبه های عملکردی فضا، برقرار سازد.

رنگ عاملی مهم در طراحی فضا:
رنگ ها می توانند به شیوه های مختلف تاثیراتی بنیادین در زندگی بر جای گذارند که از جمله مهم ترین آنها می توان به تاثیر آنها بر احساسات اشاره کرد. جهانی که انسان در آن زندگی می کند، متشکل از هزاران رنگ و تونالیته های مختلفی است که موجودات و اشیا را برای ما جذاب تر و حتی به گونه ای معنوی، عمیق تر نشان می دهند. هر کدام به سبب ویژگی های شیمیایی و روانشناسانه ای که دارا هستند، منبع مهمی از انرژی، در جهت فزونی سلامت و نشاط روح و روان در انسان ها به شمار می روند. جهانی تک رنگ، با تونالیته های محدودی را با طبیعت اطراف خویش مقایسه کنید و یا خود ساکن شهری سیاه و سفید بدانید، بدون هیچ کنتراستی و هیجانی. معنای زندگی تغییر یافته و سردی و مردگی بر همه جا حاکم می شود. فضایی بی روح و عاری از هر جنب و جوشی که تشنه جرعه ای رنگ است.

رنگ در طراحی شهری

مساله رنگ به سبب تاثیرات مهم روانشناسانه اش، در مقوله شهر و فضاهای معماری امری مهم به شمار می رود؛ تا بدانجا که تخصصی با عنوان رنگ بندی و رنگ شناسی فضاهای شهری در بین هنرمندان مطرح شده است. هماهنگی در رنگ مثل هماهنگی در نت های موسیقی است و از اهمیت ویژه ای در ایجاد هارمونی مناسب و چشم نواز به مانند قطعه موسیقی برخوردار است. برای رسیدن به اهدافی همچون کارکرد مناسب، زیبایی بصری، هارمونی فضایی، و تأثیر محیطی و روانی مؤثر و مثبت در طراحی داخلی، مستلزم استفاده هماهنگ، منسجم، معنی‎دار و زیبا از عناصر طراحی است.

در یک طرح مطلوب همه عناصر و اجزاء در نسبت به تاثیرات کیفی و معنایی که به فضا اعمال می کنند در ارتباطی تنگاتنگ با هم قرار دارند. بر این اساس، موفقیت هر طرح بستگی کامل به چگونگی ترکیب عناصر و الگوهای سه‎بعدی فضا دارد. تجربه سالیان دراز کار با رنگ ثابت کرده است که رنگ ها نیز مثل انسان ها، از جهات مختلف با یکدیگر مرتبط اند و سلیقه ها و صفات مشترکی دارند و یا برعکس ناهموان و متضاد یکدیگرند. شاید تصور كنید كه نارنجی و سرخ متضاد همند، در حالی كه در دایره رنگ كنار هم قرار می گیرند و دارای هارمونی هستند. خریدن یك دایره رنگ، كه در آن نحوه ارتباط رنگ ها و چیدمان آنها و رنگ های مكمل مشخص شده است و در اكثر فروشگاه های لوازم هنری وجود دارد، با ارزش است تا قبل از خریدن زرد گریپ فوروتی و سبز زیتونی برای رنگ كردن اتاق خواب، نگاهی به آن بیندازیم.

نور در طراحی داخلی

رنگ بندی اتاق ها و استفاده از مصالحی که بتواند خصوصیات رنگی و بافت مورد نظر ما را برآورده سازد بسیار مهم و در عین حال قدرت اعمال نفوذ بر تغییرات کالبدی فضا را نیز داراست؛ کارهایی که برای تعدیل و تقسیم بندی دیواره های رنگی انجام می گیرند می تواند به عنوان ایده ای برای تعیین کالبد فیزیکی فضای نیز عمل کند و جنبه های کاربردی طراحی را با معیارهای زیباشناختی همراه سازیم. به عنوان مثال مساله روشنایی و استفاده از نور طبیعی در طراحی یک اتاق بسیار مهم است ولی نحوه کنترل نور، انتخاب رنگ و مصالحی که نور را از خود عبور می دهند به خلاقیت و قدرت طراح در ایجاد هماهنگی که وی بین کارکرد روشنایی اتاق و مطلوبیت فضا بستگی دارد.

استفاده از چرخه رنگ، روشی مطمئن برای یافتن رنگ های متناسب با رنگ مورد نظر ماست. چرخه رنگ متشکل از دوازده رنگ است که سه رنگ قرمز، زرد و آبی در آن رنگ های اولیه و رنگ های میان آنها به عنوان رنگ های ثانویه شناخته می شوند. هر رنگ در این چرخه می تواند با رنگ های کناری خود که رنگ های هم خانواده اش محسوب می شوند و همچنین رنگ مقابلش که رنگ مکمل آن است به خوبی ترکیب شده نتیجه ای زیبا و موزون بیافریند. استفاده از رنگ های هم خانواده که در چرخه رنگ در کنار هم قرار گرفته و به اصطلاح همسایه هستند ترکیبی ملایم و هماهنگ را ایجاد می کند که نگاه بیننده را به راحتی از یکی به دیگری رهنمون می شود. استفاده از یک رنگ با میزان کمی از رنگ مکمل آن چنانچه به درستی و در اندازه های صحیح صورت گرفته باشد نتیجه ای درخشان و چشمگیر می آفریند و بر جذابیت مجموعه رنگی حاضر می افزاید و مانع غالب شدن کامل یک رنگ بر فضای اتاق می شود.

چنین عواملی در انتخاب رنگ برای بناها، دکوراسیون داخلی و مبلمان فضا، رویکرد های مختلفی را در طراحی ایجاد می کند. رنگ یکی از عوامل تعیین کنند سبک و سیاقی است که بدان طریق با محیط پیرامون خود ارتباط بر قرار می کنیم و بیشتر از هر عامل مستقل دیگری می تواند فضای کسالت بار و یکنواخت اطراف را به مکانی روح بخش مبدل سازد. عوض کردن رنگ دیوار ها می تواند بیش از تغییر مبلمان یا حتی ساختار یک اتاق، نتایج چشم گیری به بار آورد. تا كنون خانه های بسیاری به رنگ بژ و كرمی و تنالیته های آن رنگ آمیزی شده اند و رنگ استاندارد معمول برای خانه های جدید مگنولیایی است اما باید تصور نمود که در شرایط مختلف اجتماعی و به خصوص اقلیمی، چگونه باید از این رنگ ها استفاده کرد و یا دیوار هایی به رنگ های ملایم و نامحسوس مثل استخوانی، برای زندگی كردن بسیار مناسبند؛ اما ایجاد كنتراست در آنها با انتخاب رنگ های خاص در لوازم جانبی منزل و روكش ها و رومبلی ها باعث روح بخشی به فضا می شود.

برای آنکه بتوانیم ارتباطی درست میان طبیعت خود با دکوراسیون داخلی خانه برقرار سازیم، باید بیاموزیم که ترس از متفاوت بودن با سایرین را از خود برانیم؛ مشکلی که امروزه بسیار با آن در گیریم و بسیاری از طراحی های معماری و داخلی را تحت الشعاع قرار می دهد. نمی توان در جامعه ای سیاه و سفید، تفکری رنگی داشت و فردایی بهتر را تصور کرد. غالبا خود را در حصاری از رنگ هایی به تحمیل عرف و جامعه «معقول» و «بی روح» و بی رمق قرار می دهیم، رنگ هایی که مانع از بروز احساسات و نمایان شدن خود واقعی ما می گردد.به منظور کمک برای ایجاد فضایی مطلوب و دلنشین در محیط زندگی خود و بهره گیری هر چه بهتر از رنگ ها، لازم است اطلاعات گسترده تری درباره ارتباطات فردی خویش با رنگ ها نایل شویم و مواردی را درک کنیم که علاقه مندی یا بیزاری به رنگ های خاص را در مورد ما آشکار می سازد. با بذل توجه بیشتر به قدرت رنگ ها در خانه های خود ممکن است از آنچه به واسطه این کار نمایان می شود به شکلی خوشایند یا ناخوشایند غرق حیرت شویم. رسیدن به ترکیب رنگ مناسب در اتاق، لباس و یا هر مورد دیگر، نه فقط جلب توجه می کند که حالتی از اطمینان و آرامش را نیز القا می کند.

کار موثر با رنگ بیش از همه به تحریک حس خلاقیت نیازمند است. به دست آوردن یک ترکیب رنگ مناسب که درست با منظور و هدف فرد، منطبق باشد خود به نوعی «آفرینش» محسوب می شود.

برای به دست آوردن چیدمانی مناسب از رنگ ها در فضاهای داخلی گام های اولیه زیر ضروری است:

1- به کاربردن رنگ در فضاها و یا مبلمانی ساده معمولا نیازمند مهارت زیاد و گران قیمت نیست. یک طراح معماری خوب می تواند بسیاری از نیاز های محرک روانی با استفاده از مطالبی که گفته شد و اندکی خلاقیت در جهت رفاه مصرف کنند گان به کار گیرد؛ مخصوصابه وسیله گوناگونی و اجتناب از تک رنگ بودن.
2- یگ رنگ اصلی که سخن گوی پر قدرتی برای بیان آن مطلب باشد، پیدا کنید.
3- رنگ های دیگری که در اطراف آن می چینید، باید در هماهنگی کامل باشد.
4- آنگاه به عنوان یک رهبر طرح وارد شده و این بار سلیقه هنری خود را در چیدن این ابزار های فنی دخالت دهید. 1- آن مطلبی را که با زبان رنگ می خواهید به بیننده بگویید در اندیشه خود آماده داشته باشید.


نوع مطلب : رنگ ها و کاربردها، 
برچسب ها : نقاشی ساختمان شیراز،
لینک های مرتبط :


سه شنبه 26 خرداد 1394 :: نویسنده : علی شهریاری
نظرات ()
چهارشنبه 26 دی 1397 08:28 ب.ظ
<a href="http://www.culturalsq.com/nike-air-max-2019-green-uk-shoeso">nike air max 2019 green uk</a> <a href="http://www.tiaracara.com/adidas-zx-700-kvinders-r%C3%B8d-kurpesb">adidas zx 700 kvinders r酶d</a> <a href="http://www.shaunasbags.com/authentic-nike-air-force-1-wholesale-zapatost">authentic nike air force 1 wholesale</a> <a href="http://www.tomtaylorblog.com/converse-femme-all-star-blanche-shoesz">converse femme all star blanche</a> <a href="http://www.pistonari.com/nike-wmns-roshe-run-wolf-grigio-pebbles-schuheb">nike wmns roshe run wolf grigio pebbles</a> <a href="http://www.rebeccastaste.com/greg-olsen-nike-limited-jersey-nflu">greg olsen nike limited jersey</a>
irentevent http://www.irentevent.com/
چهارشنبه 26 دی 1397 08:27 ب.ظ
<a href="http://www.lauraundleon.com/nike-shox-deliver-gray-and-hvid-kurpesa">nike shox deliver gray and hvid</a> <a href="http://www.michaelphenow.com/nike-free-run-womens-nz-sneakerb">nike free run womens nz</a> <a href="http://www.kguides.com/nike-blazer-4-shoesg">nike blazer 4</a> <a href="http://www.nvusforex.com/evoshield-wool-snapback-trucker-hat-hats">evoshield wool snapback trucker hat</a> <a href="http://www.dinerwaresb.com/nike-air-max-90-army-camo-sneakerf">nike air max 90 army camo</a> <a href="http://www.slipoverfx.com/jordan-5-sort-and-university-bl%C3%A5-obuvc">jordan 5 sort and university bl氓</a>
olafhuth http://www.olafhuth.com/
چهارشنبه 26 دی 1397 01:46 ق.ظ
<a href="http://www.georgesherry.com/air-max-90-x-pendleton-skoa">air max 90 x pendleton</a> <a href="http://www.jenalgroup.com/nike-kobe-8-elite-poison-green-sneakere">nike kobe 8 elite poison green</a> <a href="http://www.badacamshotel.com/herre-nike-zoom-pegasus-32-lilla-gul-kurpesa">herre nike zoom pegasus 32 lilla gul</a> <a href="http://www.compressmyjs.com/nike-blazer-femminile-sneakerb">nike blazer femminile</a> <a href="http://www.fetison.com/air-jordan-4-womens-silver-pink-shoesg">air jordan 4 womens silver pink</a> <a href="http://www.neffloot.com/black-and-green-under-armour-hat-hats">black and green under armour hat</a>
cialislaw http://www.cialislaw.com/
سه شنبه 25 دی 1397 10:05 ب.ظ
<a href="http://www.favarte.com/game-sam-acho-jersey-arizona-cardinals-94-road-white-nflb">game sam acho jersey arizona cardinals 94 road white</a> <a href="http://www.tragemaus.com/nike-kaishi-womens-grey-red-skod">nike kaishi womens grey red</a> <a href="http://www.treehousecats.com/hermes-fake-scarf-scarfr">hermes fake scarf</a> <a href="http://www.tikihutkit.com/nike-dunk-white-silver-sneakera">nike dunk white silver</a> <a href="http://www.allyoucankiss.com/air-max-90-shoes-tyrant-gold-nike-air-max-90-shoesc">air max 90 shoes tyrant gold nike air max 90</a> <a href="http://www.seonnagittens.com/ray-ban-clubmaster-brown-and-gold-sunglassesr">ray ban clubmaster brown and gold</a>
hamiltonhunt http://www.hamiltonhunt.com/
سه شنبه 25 دی 1397 10:04 ب.ظ
<a href="http://www.lbclubmitu.com/ralph-lauren-broadcloth-shirt-white-dots-polof">ralph lauren broadcloth shirt white dots</a> <a href="http://www.adanazuzu.com/ray-ban-wayfarer-frames-sunglassesr">ray ban wayfarer frames</a> <a href="http://www.karenconti.com/fake-hermes-h-bracelet-jewelryr">fake hermes h bracelet</a> <a href="http://www.cliffsears.com/nike-lebron-14-gold-pink-shoesv">nike lebron 14 gold pink</a> <a href="http://www.gfwholesalers.com/mackage-handbag-umbrella-for-kids-mackagee">mackage handbag umbrella for kids</a> <a href="http://www.rcnspecials.com/north-face-hyvent-red-ink-northfacea">north face hyvent red ink</a>
gradualdesing http://www.gradualdesing.com/
سه شنبه 25 دی 1397 10:04 ب.ظ
<a href="http://www.thecancerinfo.com/mackage-nuri-jacket-names-mackagea">mackage nuri jacket names</a> <a href="http://www.lazydesiree.com/new-balance-574-black-tan-trainers-skow">new balance 574 black tan trainers</a> <a href="http://www.nartaky.com/nike-san-francisco-49ers-3-scott-tolzien-limited-red-team-color-jersey-nflb">nike san francisco 49ers 3 scott tolzien limited red team color jersey</a> <a href="http://www.illustrateh.com/buster-posey-giants-jersey-nflr">buster posey giants jersey</a> <a href="http://www.gotopaycheck.com/yeezy-boost-350-restock-date-uk-foota">yeezy boost 350 restock date uk</a> <a href="http://www.gradualdesing.com/prada-lace-up-shoes-online-2017-pradaf">prada lace up shoes online 2017</a>
alarmselpaso http://www.alarmselpaso.com/
سه شنبه 25 دی 1397 09:09 ب.ظ
<a href="http://www.autopilotart.com/air-max-2017-mennns-hvit-parts-obuvb">air max 2017 mennns hvit parts</a> <a href="http://www.iflextoday.com/nike-free-rn-flyknit-hombres-corriendo-zapato-for-venta-scarpec">nike free rn flyknit hombres corriendo zapato for venta</a> <a href="http://www.iamsamart.com/dam%C3%A4nner-nike-kd-8-rot-rosa-schuhef">dam盲nner nike kd 8 rot rosa</a> <a href="http://www.groupontatil.com/nike-lunarglide-6-schwarz-dam%C3%A4nner-underwear-scarpeb">nike lunarglide 6 schwarz dam盲nner underwear</a> <a href="http://www.dblynx.com/nike-dunk-sky-high-wedge-scarpe-da-ginnastica-nero-schuhee">nike dunk sky high wedge scarpe da ginnastica nero</a> <a href="http://www.alpertsonline.com/paul-george-2016-amarillo-marr%C3%B3n-butyf">paul george 2016 amarillo marr贸n</a>
leadhow http://www.leadhow.com/
سه شنبه 25 دی 1397 09:09 ب.ظ
<a href="http://www.sidecisions.com/nike-hypervenom-phelon-astro-turf-trainers-gr%C3%B8n-obuvb">nike hypervenom phelon astro turf trainers gr酶n</a> <a href="http://www.htmlpast.com/nike-blazer-premium-negro-anthracite-scarpec">nike blazer premium negro anthracite</a> <a href="http://www.djdikkethomas.com/nike-air-max-zero-binary-blau-jeep-wrangler-schuhef">nike air max zero binary blau jeep wrangler</a> <a href="http://www.dumpthatdebt.com/air-jordan-future-varsity-rojo-paint-scarpeb">air jordan future varsity rojo paint</a> <a href="http://www.syderagencys.com/nike-zoom-winflo-3-rosa-version-schuhee">nike zoom winflo 3 rosa version</a> <a href="http://www.atvhdizle.com/adidas-superstar-scarpe-outlet-butyf">adidas superstar scarpe outlet</a>
autopilotart http://www.autopilotart.com/
سه شنبه 25 دی 1397 09:09 ب.ظ
<a href="http://www.medyumgalip.com/nike-lunar-control-3-for-vendita-butya">nike lunar control 3 for vendita</a> <a href="http://www.nanaimocops.com/herre-asics-asics-gel-kinsei-2-sort-r%C3%B8d-obuvd">herre asics asics gel kinsei 2 sort r酶d</a> <a href="http://www.leadhow.com/kobe-9-vendita-maschio-scarpec">kobe 9 vendita maschio</a> <a href="http://www.londonekiden.com/adidas-zx-flux-noir-acheter-online-schuhef">adidas zx flux noir acheter online</a> <a href="http://www.sulilaw.com/hombres-nike-cortez-gris-rosado-scarpef">hombres nike cortez gris rosado</a> <a href="http://www.flygirlvi.com/adidas-superstar-dark-blau-wei%C3%9F-scarpeg">adidas superstar dark blau wei脽</a>
lahtacentr http://www.lahtacentr.com/
دوشنبه 17 دی 1397 09:52 ب.ظ
<a href="http://www.pulselocums.com/kobe-10-blanc-wolf-gris-noir-scarpec">kobe 10 blanc wolf gris noir</a> <a href="http://www.skynetankara.com/nike-navy-blue-womens-tyrone-crawford-backer-nfl-98-dallas-cowboys-t-shirt-nflw">nike navy blue womens tyrone crawford backer nfl 98 dallas cowboys t shirt</a> <a href="http://www.artlaurey.com/nfl-nico-siragusa-purple-65-baltimore-ravens-nike-name-number-logo-t-shirt-nflz">nfl nico siragusa purple 65 baltimore ravens nike name number logo t shirt</a> <a href="http://www.cosonventa.com/new-blance-620-bambini-oro-rosso-kurpesa">new blance 620 bambini oro rosso</a> <a href="http://www.glowspaoc.com/air-jordan-melo-m10-negro-oro-butyg">air jordan melo m10 negro oro</a> <a href="http://www.joubertets.com/adidas-flyers-8-dave-schultz-orange-home-authentic-usa-flag-stitched-nhl-jersey-nflw">adidas flyers 8 dave schultz orange home authentic usa flag stitched nhl jersey</a>
vaccinebuynet http://www.vaccinebuynet.com/
دوشنبه 17 دی 1397 09:51 ب.ظ
<a href="http://www.allyoucanlike.com/nike-air-max-tn-kvinders-gr%C3%B8n-orange-obuvd">nike air max tn kvinders gr酶n orange</a> <a href="http://www.avonew.com/nike-kobe-8-milk-snake-for-verkauf-jacksonville-scarpec">nike kobe 8 milk snake for verkauf jacksonville</a> <a href="http://www.manavocat.com/air-max-95-maschio-scarpe-kurpesb">air max 95 maschio scarpe</a> <a href="http://www.mjnonghyup.com/womens-nike-buffalo-bills-33-chris-ivory-limited-black-2016-salute-to-service-nfl-jersey-nflr">womens nike buffalo bills 33 chris ivory limited black 2016 salute to service nfl jersey</a> <a href="http://www.opticgambetta.com/air-jordan-retro-3.5-rot-orange-butyf">air jordan retro 3.5 rot orange</a> <a href="http://www.reigapfunding.com/nfl-nike-new-york-jets-40-trenton-cannon-green-backer-pullover-hoodie-nflx">nfl nike new york jets 40 trenton cannon green backer pullover hoodie</a>
rcacroaction http://www.rcacroaction.com/
دوشنبه 17 دی 1397 10:55 ق.ظ
<a href="http://www.femmedeguinee.com/yellow-silver-mens-air-jordan-17-shoes-shoesf">yellow silver mens air jordan 17 shoes</a> <a href="http://www.autosasart.com/nike-zoom-kobe-6-helicopter-glass-blue-for-sale-shoesb">nike zoom kobe 6 helicopter glass blue for sale</a> <a href="http://www.pcwolftech.com/parajumpers-sale-usa-parajumpersr">parajumpers sale usa</a> <a href="http://www.poteputi.com/coach-bags-in-black-coachr">coach bags in black</a> <a href="http://www.minsonphoto.com/2014-15-real-madrid-2-varane-away-pink-soccer-long-sleeve-shirt-kit-nflv">2014 15 real madrid 2 varane away pink soccer long sleeve shirt kit</a> <a href="http://www.sandeneuhofer.com/nobis-cartel-price-nobisr">nobis cartel price</a>
halemhomes http://www.halemhomes.com/
دوشنبه 17 دی 1397 10:54 ق.ظ
<a href="http://www.btntextil.com/mackage-trench-coat-mackager">mackage trench coat</a> <a href="http://www.ratedpractice.com/mennns-nike-air-max-90-hvit-shoesn">mennns nike air max 90 hvit</a> <a href="http://www.joemaniophoto.com/burberry-modern-cut-check-silk-tie-tier">burberry modern cut check silk tie</a> <a href="http://www.rakebackhero.com/burberry-scarf-small-scarfr">burberry scarf small</a> <a href="http://www.exetervanhire.com/bmw-nobis-jacket-nobisr">bmw nobis jacket</a> <a href="http://www.webdevbook.com/barato-nike-kobe-10-elite-mujeres-blanco-trainersa">barato nike kobe 10 elite mujeres blanco</a>
webgiganten http://www.webgiganten.com/
دوشنبه 17 دی 1397 10:54 ق.ظ
<a href="http://www.belronctx.com/a-buon-mercato-nike-sb-blazer-low-femminile-rosa-skob">a buon mercato nike sb blazer low femminile rosa</a> <a href="http://www.mikeorlandoni.com/air-jordan-11-university-red-nike-sneakerb">air jordan 11 university red nike</a> <a href="http://www.pobert.com/mackage-garment-bag-mackager">mackage garment bag</a> <a href="http://www.jobmetry.com/mennns-nike-air-max-90-hvit-shoesn">mennns nike air max 90 hvit</a> <a href="http://www.hotellautram.com/original-burberry-tie-tier">original burberry tie</a> <a href="http://www.bonodescuento.com/burberry-light-blue-cashmere-scarf-scarfr">burberry light blue cashmere scarf</a>
biyotestatik http://www.biyotestatik.com/
دوشنبه 17 دی 1397 09:03 ق.ظ
<a href="http://www.royalhoneywax.com/mizuno-wave-prophecy-oro-gituttio-obuvf">mizuno wave prophecy oro gituttio</a> <a href="http://www.vbmconseil.com/lebron-13-low-azul-scarped">lebron 13 low azul</a> <a href="http://www.bitcashgram.com/salomon-s-lab-sense-for-verkauf-wi-butya">salomon s lab sense for verkauf wi</a> <a href="http://www.carslambert.com/lebron-13-azul-and-blanco-flag-chaussurese">lebron 13 azul and blanco flag</a> <a href="http://www.davidmyre.com/nike-pre-montreal-lunar-kaufen-butya">nike pre montreal lunar kaufen</a> <a href="http://www.essodustade.com/nike-huarache-s%C3%B8lv-k%C3%B8be-online-schuheg">nike huarache s酶lv k酶be online</a>
stephbenzer http://www.stephbenzer.com/
دوشنبه 17 دی 1397 09:02 ق.ظ
<a href="http://www.yolandapesto.com/nike-zoom-lebron-low-st-gr%C3%BCn-butya">nike zoom lebron low st gr眉n</a> <a href="http://www.zovailangnews.com/asics-gel-hyper-33-rosado-negro-obuvc">asics gel hyper 33 rosado negro</a> <a href="http://www.dijitalbarter.com/nike-flyknit-air-vapormax-naranja-verde-scarpea">nike flyknit air vapormax naranja verde</a> <a href="http://www.kristyhuston.com/jordan-4-blanc-cehommest-scarpef">jordan 4 blanc cehommest</a> <a href="http://www.malibuj.com/nike-air-max-zero-alle-hvid-kvinders-obuvd">nike air max zero alle hvid kvinders</a> <a href="http://www.notbore.com/flyknit-lunar-1-for-verkauf-arizona-scarpea">flyknit lunar 1 for verkauf arizona</a>
noteplays http://www.noteplays.com/
یکشنبه 9 دی 1397 10:37 ب.ظ
<a href="http://www.katasuto.com/lebron-12-low-alle-star-puzzle-scarpea">lebron 12 low alle star puzzle</a> <a href="http://www.lapcomit.com/nike-kobes-9-orange-noir-gris-kurpese">nike kobes 9 orange noir gris</a> <a href="http://www.nishuran.com/nfl-matt-schaub-mens-elite-black-jersey-8-atlanta-falcons-nike-alternate-vapor-untouchable-nflr">nfl matt schaub mens elite black jersey 8 atlanta falcons nike alternate vapor untouchable</a> <a href="http://www.notilive.com/nike-free-tr-enfants-vert-orange-kurpese">nike free tr enfants vert orange</a> <a href="http://www.dibaricapital.com/kvinners-nike-zoom-pegasus-33-s%C3%B8lv-schuhef">kvinners nike zoom pegasus 33 s酶lv</a> <a href="http://www.eaudurable.com/air-jordan-1-grove-gr%C3%BCn-obuvg">air jordan 1 grove gr眉n</a>
carikindl http://www.carikindl.com/
یکشنبه 9 دی 1397 10:37 ب.ظ
<a href="http://www.opelbeyinleri.com/ralph-lauren-m%C3%A6nd-hvid-shirt-long-polox">ralph lauren m忙nd hvid shirt long</a> <a href="http://www.pazoga.com/mens-nike-new-york-jets-10-jermaine-kearse-limited-camo-2018-salute-to-service-nfl-jersey-nflz">mens nike new york jets 10 jermaine kearse limited camo 2018 salute to service nfl jersey</a> <a href="http://www.rahwindsor.com/nike-magista-cleats-rosso-gituttio-kurpesc">nike magista cleats rosso gituttio</a> <a href="http://www.salessteelbar.com/youth-nike-jacksonville-jaguars-11-marqise-lee-limited-black-2016-salute-to-service-nfl-jersey-nflz">youth nike jacksonville jaguars 11 marqise lee limited black 2016 salute to service nfl jersey</a> <a href="http://www.harpiabd.com/nike-air-max-2016-schwarz-dam%C3%A4nner-yoga-obuvd">nike air max 2016 schwarz dam盲nner yoga</a> <a href="http://www.katiagrinkov.com/lebron-13-schwarz-low-scarpec">lebron 13 schwarz low</a>
tzonesdiet http://www.tzonesdiet.com/
یکشنبه 9 دی 1397 10:37 ب.ظ
<a href="http://www.deaffireside.com/nike-free-5.0-femminile-cortuttio-gituttio-butya">nike free 5.0 femminile cortuttio gituttio</a> <a href="http://www.fixcustard.com/air-max-1-gris-glacier-azul-butyc">air max 1 gris glacier azul</a> <a href="http://www.habeshalife.com/nike-air-max-thea-premium-grau-rosa-obuvg">nike air max thea premium grau rosa</a> <a href="http://www.healtobfree.com/kvinners-air-jordan-retro-11-svart-hvit-kurpesa">kvinners air jordan retro 11 svart hvit</a> <a href="http://www.ilikeruffles.com/kobe-7-zapatos-for-venta-kurpesf">kobe 7 zapatos for venta</a> <a href="http://www.lasercatop.com/menn-ralph-lauren-pony-hoody-darkbl%C3%A5-big-long-sleeved-poloz">menn ralph lauren pony hoody darkbl氓 big long sleeved</a>
tailflappers http://www.tailflappers.com/
یکشنبه 9 دی 1397 10:37 ب.ظ
<a href="http://www.artoccsr.com/nike-roshe-run-negro-sail-mercury-gris-schuheg">nike roshe run negro sail mercury gris</a> <a href="http://www.bydecode.com/ralph-lauren-hvit-long-sleeve-polo-polou">ralph lauren hvit long sleeve polo</a> <a href="http://www.chtalaska.com/reebok-ventilator-vintage-dg-noir-camo-chaussuresa">reebok ventilator vintage dg noir camo</a> <a href="http://www.fixlupusnow.com/nike-free-3.0-v4-herren-laufen-schuhe-qvc-schuhee">nike free 3.0 v4 herren laufen schuhe qvc</a> <a href="http://www.hindikebol.com/nike-zoom-pegasus-33-ladies-l%C3%B8b-sko-sort-scarpea">nike zoom pegasus 33 ladies l酶b sko sort</a> <a href="http://www.motirealtor.com/nike-air-jordan-13-retro-herre-sko-covers-kurpesf">nike air jordan 13 retro herre sko covers</a>
royalhoneywax http://www.royalhoneywax.com/
شنبه 8 دی 1397 08:20 ب.ظ
<a href="http://www.consultdoing.com/adidas-superstar-pharrell-rose-pale-runninga">adidas superstar pharrell rose pale</a> <a href="http://www.scalfarogroup.com/oakley-half-jacket-2.0-sunglasses-sunglassesr">oakley half jacket 2.0 sunglasses</a> <a href="http://www.maletaboricua.com/reebok-gl-6000-white-shoesv">reebok gl 6000 white</a> <a href="http://www.khoshop.com/air-jordan-retro-7-black-and-blue-skow">air jordan retro 7 black and blue</a> <a href="http://www.jewelsavers.com/mackage-womens-adali-jacket-mackager">mackage womens adali jacket</a> <a href="http://www.cocoadancer.com/air-jordan-12-powder-blue-11a-skod">air jordan 12 powder blue 11a</a>
alloweducates http://www.alloweducates.com/
شنبه 8 دی 1397 08:18 ب.ظ
<a href="http://www.noteablepost.com/air-jordan-11-ovo-ten-runningd">air jordan 11 ovo ten</a> <a href="http://www.drivedetail.com/montreal-expos-45-pedro-martinez-1982-white-pinstripe-throwback-jersey-nfle">montreal expos 45 pedro martinez 1982 white pinstripe throwback jersey</a> <a href="http://www.jneecedesigns.com/air-jordan-retro-12-rising-sun-for-sale-uk-skoa">air jordan retro 12 rising sun for sale uk</a> <a href="http://www.ametinakar.com/nike-mens-air-max-red-runningd">nike mens air max red</a> <a href="http://www.planetmolly.com/nike-free-run-2.0-mens-blue-gold-runninge">nike free run 2.0 mens blue gold</a> <a href="http://www.torsenli.com/pistol-knit-hat-grey-hata">pistol knit hat grey</a>
beaudoutjoel http://www.beaudoutjoel.com/
جمعه 7 دی 1397 08:55 ق.ظ
<a href="http://www.5tqkyfya.com/nike-internationalist-blau-lagoon-butye">nike internationalist blau lagoon</a> <a href="http://www.1v9ssaoa.com/vibram-fivefingers-jaya-bianca-arancia-butye">vibram fivefingers jaya bianca arancia</a>
a7yegxzb http://www.a7yegxzb.com/
پنجشنبه 6 دی 1397 10:08 ب.ظ
<a href="http://www.ucllnl.com/hombres-mizuno-wave-prophecy-naranja-obuvc">hombres mizuno wave prophecy naranja</a> <a href="http://www.ugurcafe.com/adidas-climacool-ride-iv-rosado-scarpea">adidas climacool ride iv rosado</a> <a href="http://www.destinyrail.com/dam%C3%A4nner-nike-flyknit-racer-rosa-orange-scarpef">dam盲nner nike flyknit racer rosa orange</a> <a href="http://www.dinerwarela.com/nike-air-force-1-low-nero-camo-obuvd">nike air force 1 low nero camo</a> <a href="http://www.kalaycioto.com/nike-dunk-high-skinny-sort-leopard-scarpea">nike dunk high skinny sort leopard</a> <a href="http://www.krystaltls.com/adidas-zx-flux-core-noir-copper-chaussuresg">adidas zx flux core noir copper</a>
[url=http://www.epiuenergia.com/]epiuenergia[/url]
پنجشنبه 6 دی 1397 10:07 ب.ظ
<a href="http://www.aesqmed.com/nhl-philadelphia-flyers-zip-jackets-orange-nflw">nhl philadelphia flyers zip jackets orange</a> <a href="http://www.agichisolar.com/nike-zoom-pegasus-33-kvinners-gr%C3%B8nn-s%C3%B8lv-chaussuresa">nike zoom pegasus 33 kvinners gr酶nn s酶lv</a> <a href="http://www.andofisch.com/nike-dunk-high-nero-blu-butya">nike dunk high nero blu</a> <a href="http://www.hispanolab.com/air-max-1-rose-mint-butyd">air max 1 rose mint</a> <a href="http://www.ironrivermi.com/nike-lunar-internationalist-kaufen-obuvg">nike lunar internationalist kaufen</a> <a href="http://www.izmitmarka.com/nike-free-run-4.0-hot-rosa-nike-kurpesa">nike free run 4.0 hot rosa nike</a>
[url=http://www.floraanafcheh.com/]floraanafcheh[/url]
سه شنبه 4 دی 1397 04:26 ق.ظ
<a href="http://www.khyenchen.com/billig-asics-gel-sendai-2-kvinners-r%C3%B8d-skob">billig asics gel sendai 2 kvinners r酶d</a> <a href="http://www.lovedbyfew.com/adidas-superstar-2-light-blau-shoesv">adidas superstar 2 light blau</a> <a href="http://www.mauigrub.com/air-max-95-kid-greedy-runninga">air max 95 kid greedy</a> <a href="http://www.fixlupusnow.com/cheap-oakley-gascan-polarized-sunglasses-sunglassesr">cheap oakley gascan polarized sunglasses</a> <a href="http://www.ideasevoke.com/reebok-gl-6000-white-shoesv">reebok gl 6000 white</a> <a href="http://www.coderfinca.com/nike-free-run-2-prm-white-skow">nike free run 2 prm white</a>
parkcarlton http://www.parkcarlton.com/
سه شنبه 4 دی 1397 04:26 ق.ظ
<a href="http://www.inselwasser.com/ray-ban-grey-polarized-sunglassesr">ray ban grey polarized</a> <a href="http://www.zrxocphotos.com/reebok-gl-6000-white-shoesv">reebok gl 6000 white</a> <a href="http://www.faithboxteens.com/womens-new-balance-410-athletic-shoe-skow">womens new balance 410 athletic shoe</a> <a href="http://www.pmtraincert.com/mackage-leather-jacket-ebay-mackager">mackage leather jacket ebay</a> <a href="http://www.ovnivape.com/adidas-neo-grey-womens-nike-skod">adidas neo grey womens nike</a> <a href="http://www.setrails.com/elite-stephen-curry-jersey-carolina-panthers-30-alternate-blue-nflc">elite stephen curry jersey carolina panthers 30 alternate blue</a>
seitaitaotao http://www.seitaitaotao.com/
دوشنبه 3 دی 1397 02:29 ب.ظ
<a href="http://www.hobihobinomi.com/air-jordan-14-motorsports-authentics-llc-skoe">air jordan 14 motorsports authentics llc</a> <a href="http://www.sleepysdirect.com/purple-white-mens-nike-zoom-ascention-shoes-skoc">purple white mens nike zoom ascention shoes</a> <a href="http://www.reganwhimpey.com/flyknit-trainer-australia-day-shoesc">flyknit trainer australia day</a> <a href="http://www.bcashed.com/nike-dunk-high-pro-sb-dunkle-trainersb">nike dunk high pro sb dunkle</a> <a href="http://www.thedarnedclub.com/nike-cortez-fashion-rapper-skob">nike cortez fashion rapper</a> <a href="http://www.shamankin.com/lebron-13-colorway-13-philippine-sneakerb">lebron 13 colorway 13 philippine</a>
clearvieweps http://www.clearvieweps.com/
دوشنبه 3 دی 1397 02:28 ب.ظ
<a href="http://www.nhadatmoivn.com/armani-cravatte-tie-tier">armani cravatte tie</a> <a href="http://www.cakirgozoto.com/burberry-wool-square-scarf-scarfr">burberry wool square scarf</a> <a href="http://www.mozhizhou.com/nobis-parka-uk-nobisr">nobis parka uk</a> <a href="http://www.perialetheia.com/air-jordan-retro-13-ray-allen-for-sale-trainersa">air jordan retro 13 ray allen for sale</a> <a href="http://www.honestmentor.com/bracelet-chien-hermes-jewelryr">bracelet chien hermes</a> <a href="http://www.edgethrive.com/nike-5.0-junior-black-ops-sneakerf">nike 5.0 junior black ops</a>
inckua http://www.inckua.com/
یکشنبه 2 دی 1397 10:48 ق.ظ
<a href="http://www.hyaluronicset.com/adidas-superstar-supercolor-italia-runningd">adidas superstar supercolor italia</a> <a href="http://www.homeystudio.com/asics-gel-kinsei-4-mens-blue-runninge">asics gel kinsei 4 mens blue</a> <a href="http://www.malagakizomba.com/boston-red-sox-brown-hat-hata">boston red sox brown hat</a> <a href="http://www.manskapsboden.com/nike-free-flyknit-5.0-hombres-rojo-trainersf">nike free flyknit 5.0 hombres rojo</a> <a href="http://www.conradtillard.com/prada-bag-with-gold-hardware-pradar">prada bag with gold hardware</a> <a href="http://www.sulukcum.com/air-yeezy-ii-2-sp-max-90-mens-white-green-runningb">air yeezy ii 2 sp max 90 mens white green</a>
amrservicio http://www.amrservicio.com/
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30